Jaunumi projektos

Jaunatnes projektā “KOPĀ.LABĀK.” īstenos pirmās aktivitātes

Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas izsludinātajā projektu konkursā “Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbība jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī” tiks uzsāktas pirmās sadarbības projekta “KOPĀ.LABĀK.” aktivitātes, kuras īstenos Ogres, Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novada pašvaldības. Projekta tiešā mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Jelgavas jauniešus aicina izzināt savu topošo profesiju

Jelgavas pilsētas pašvaldība aicina pilsētas jauniešus vecumā no 16 līdz 25 gadiem iesaistīties projektā “BRĪVS, PRĀTĪGS, ATBILDĪGS”, no 14.aprīļa līdz 31.augustam, piedaloties aktivitātēs, kas var palīdzēt izprast un izvēlēties sev atbilstošāko profesiju.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Uzsākts projekts "TAD tālāk kopā!"

Dobeles novada pašvaldība sadarbībā ar Tērvetes un Auces novadu uzsāk projektu “TAD tālāk kopā!” (Nr.VP2020/1.2-16), projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas, Jaunatnes politikas valsts programmas 2020.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Projekta aktivitātes plānots īstenot no 07.12.2020. līdz 08.11.2021.

Projekta mērķis: Izstrādāt darba ar jaunatni modeli un pierādījumos balstītas rekomendācijas rīcības plānam jaunatnes politikas īstenošanai ilgtermiņā jaunizveidotajā Dobeles novadā.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Tiks īstenots starpnovadu sadarbības projekts jaunatnes jomā

Projekta Vienam – ātrāk, kopā – tālāk!”  mērķis ir veicināt sadarbību starp Preiļu, Aglonas, Vārkavas un Riebiņu novadiem. Projektā sadarbosies novadu pašvaldības, kuras saskaņā ar plānoto teritoriālo reformu plānots apvienot vienā administratīvi teritoriālajā vienībā – Preiļu novads.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Lapas