Vebinārs par Jaunatnes dialoga projekta pieteikumu sagatavošanu

Aicinām ikvienu interesentu, kurš programmas “Erasmus+” 2020. gada 1. projektu konkursā plāno iesniegt 3. pamatdarbības “Atbalsts politikas reformai” Jaunatnes dialoga projekta pieteikumu, piedalīties vebinārā, kurš norisināsies 2020. gada 27. janvārī (tiešsaistē).

Vebināra laikā tiks sniegta informācija gan par tehniskiem projektu pieteikumu sagatavošanas jautājumiem, gan par saturiskiem kvalitātes aspektiem, kurus ir būtiski ņemt vērā, gatavojot projekta pieteikumu. Vebināra laikā būs iespēja uzdot arī sev interesējošus jautājumus.

Vebinārs norisināsies 2020. gada 27. janvārī (pirmdienā), no plkst. 16:00 līdz 17:00.

Semināru vadīs: Projektu vadības un uzraudzības daļas vecākā projektu vadītāja Madara Ērgle.

Lai piekļūtu vebināram, dodieties uz šo tīmekļa vietni: https://zoom.us/j/9896749239

Jaunatnes dialoga projektu mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību sabiedrībā un sekmēt diskusijas par Strukturētā dialoga tēmām un prioritātēm, kā arī par jaunatnes politiku. Projekta laikā notiek diskusijas starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem, lai iegūtu rezultātus, kas ir noderīgi jaunatnes politikas veidošanā. Jaunatnes dialoga projekti sniedz iespēju īstenot starptautiskus vai nacionālus pasākumus jauniešiem, jaunatnes darbā iesaistītajiem un par jaunatnes politiku atbildīgajām personām.

Tuvākais Jaunatnes dialoga projektu iesniegšanas termiņš ir 5. februāris (plkst. 13.00 pēc Rīgas  laika). Tiešsaistes projekta pieteikums pieejams šajā tīmekļa vietnē: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-applications/screen/home

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildu informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet:

Madara Ērgle

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004

madara.ergle@jaunatne.gov.lv, +371 67358064