Tiešsaistes mācības jaunatnes darbiniekiem “Aizrautība mācīties 2020”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra līdz 4. maijam aicina pieteikties mācību kursam "Aizrautība mācīties 2020" (Passion for Learning 2020). Kurss paredzēts visiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas iepazīt veidus, kā veicināt efektīvāku un lietderīgāku mācību procesu. Mācības norisināsies no 19. līdz 21. maijam tiešsaistē.

Pēc mācību kursa maijā sekos praktiskais posms - individuālais darbs dalībnieku organizācijās ar mācību vadītāju atbalstu (mentoringu), nelieliem uzdevumiem tiešsaistē un noslēguma tikšanos tiešsaistē 2020. gada 29. septembrī.

Mācību kursa mērķi:

  • attīstīt jaunatnes darbinieku kompetences mācīšanās procesa veicināšanā (fasilitēšanā) programmā “Erasmus+: jaunatne darbībā”, “Eiropas Solidaritātes korpuss” un vietējās jauniešu aktivitātēs (t.sk. arī tiešsaistē);
  • veicināt kvalitatīva darba ar jaunatni attīstību, iepazīstinot mācību dalībniekus ar mācīšanās atbalstīšanu un veicināšanu (t.sk. arī tiešsaistē), kā regulāru praksi darbā ar jaunatni.

Mērķa grupa jaunatnes darbinieki un jauniešu līderi, kuri:

  • ikdienā strādā ar jauniešiem vietēja vai starptautiskā līmenī;
  • pārstāv organizāciju/iestādi (ir nodarbinātais vai ilgtermiņa brīvprātīgais);
  • vēlas savās organizācijās ieviest un stiprināt mācīšanās elementus;
  • ir guvuši pieredzi Erasmus+/Eiropas Solidaritātes korpusa projekta īstenošanā (vismaz vienā);
  • spēj sazināties angļu valodā;
  • ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu;
  • gatavi piedalīties mācību programmā no maija līdz 2020. gada septembrim.

Lūgums ņemt vērā, tā kā mācības notiks tiešsaistē, dalībniekam jābūt pieejai atbilstošam aprīkojumam: datoram, planšetei vai viedtālrunim ar kameru un skaņas sistēmu, kā arī jābūt stabilam interneta pieslēgumam.

Pieteikšanās mācībām līdz 4. maijam: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/passion-for-learning-2020.8623/

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.

Papildus informācijai:
Ieva Upesleja
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.: +371 67358062
ieva.upesleja@jaunatne.gov.lv

 

Pieteikšanās līdz: 
Trešdiena, Aprīlis 29, 2020 (All day)