TalkaFest 2015

Cēsu novada pašvaldība ir uzsākusi realizēt projektu "ACTION brings reACTION" Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam atklāta projektu konkursa "Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem popularizējot līdzdalību un aktīvu dzīves veidu" ietvaros. Kā pirmā aktivitāte tika organizēts "TalkaFest'15".

Pēc Lielās talkas, 25. aprīlī,  cēsnieki un pilsētas viesi, Smiltenes novada Jauniešu dome, kopīgi atpūtās mākslas telpā “MALA”, kur  Cēsu novada Jauniešu dome rīkoja pasākumu “TalkaFest’15”. Pēc kārtīgas talkošanas mielojāmies ar pikanto Harčo zupu, “Solo Beatus” sponsorēto skautu maizi un tēju, kamēr pavasarīgā laika mīļotāji priecājās par sauli un mūziku.

Kamēr pavasara noguruma neskartie festivāla apmeklētāji sacentās par “Kārumlādes” un “Cēsu alus” sagādātajām bezalkoholiskajām balvām dažādās stafetēs, žūrija novērtēja Twitter konkursa dalībnieku Lielās talkas atradumus, kuri visas dienas garumā tika publicēti ar mirkļbirku #TalkaFest

Pavasarīgo, silto vakaru baudīja arī galda spēļu mīļotāji, kuri labprāt sēdēja no riepām darinātajos krēslos, kamēr festivāla apmeklētājus ar muzikāliem priekšnesumiem visa vakara garumā iepriecināja ģitāras un balss pavēlnieki Pēteris Vīksna un Kristaps Folkmanis, kuriem ar savu skanīgo balsi piebiedrojās arī Katrīna Marta Riņķe. 

Gandarīti secinām, ka “TalkaFest” popularitāte, salīdzinot ar pirmo norises gadu, noteikti ir augusi, un pasākums noteikti kļūs par ilgstošu tradīciju. Īpaša pateicība par sadarbību arī Cēsu novada pašvaldībai un Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūrai! Tiksimies nākamgad, nu jau trešajā talkas festivālā "TalkaFest’16"!

"Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros."

Pasākuma atskatu sagatavoja: Laura Balode