Svešvalodu skolotājus aicina pieteikties eTwinning kontaktu veidošanas semināram Francijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai kontaktu veidošanas seminārā svešvalodu skolotājiem. Seminārs no 15. līdz 17.novembrim notiks Monpeljē, Francijā. Pieteikšanās termiņš – 2013. gada 20.oktobris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/anketa_CS_FR. Semināru organizē Francijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. 

Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning.net platformas rīkus, varēs uzzināt par skolotāju iespējām iesaistīties starptautiskos tiešsaistes projektos, kā arī uzzināt citu valstu kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā mācību darbā. Semināra laikā notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Francijas, Čehijas, Somijas, Norvēģijas, Maltas, Apvienotās Karalistes, Zviedrijas un Latvijas
Tēma: „eTwinning un citu IKT rīku izmantošana svešvalodu apguvē”
Laiks: 2013.gada 15.līdz 17.novembris
Vieta: Monpeljē, Francija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 3 skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Pamatskolas vai vidusskolas svešvalodu skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 11 līdz 18 gadiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Monpeljē – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 20.oktobra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://ej.uz/anketa_CS_FR. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Francijā”) vai zvanot uz 67358067.