Starptautiski projekti jaunatnes jomā kā instruments darbā ar jauniešiem NEET situācijā

NEET jomas speciālisti un pieredzējuši projektu īstenotāji  aicināti pieteikties bezmaksas mācībām latviešu valodā par starptautisku projektu jaunatnes jomā izmantošanu darbā ar jauniešiem NEET situācijā. Mācības norisināsies no 3. līdz 4. oktobrim viesnīcā "Semarah Hotel Lielupe", Jūrmalā. Pieteikšanās līdz 14. septembrim!

Mācību mērķis ir veicināt ekspertu (ikdienā darbojas ar jauniešiem NEET situācijā) un pieredzējušu projektu īstenotāju sadarbību kvalitatīvai, uz zināšanām balstītai jauniešu NEET situācijā iesaistei "Erasmus+" un "Eiropas Solidaritātes korpuss" programmās.

Mācību laikā dalībnieki uzzinās, kas ir NEET un kāds ir jaunieša NEET situācijā profils, kas ir projekts un kā izvēlēties jaunietim NEET situācijā atbilstošo aktivitāti? Tāpat mācību laikā būs iespēja veidot stratēģiskas partnerības starp projektu īstenotājiem un ekspertiem, dzirdēt reālus pieredzes stāstus un saņemt Latvijā labāko ekspertu konsultācijas.

Mācībām jāpiesakās tandēmā: eksperts (persona, kura ikdienā strādā ar jaunieti NEET situācijā gan projekta "PROTI un DARI!" ietvaros, gan ārpus tā) un pieredzējis projektu īstenotājs (uzrakstījis un īstenojis vismaz 1 projektu programmā "Jaunatne darbībā" un/vai "Erasmus+").

Pieteikšanās mācībām norisinās līdz 14. septembrim, aizpildot elektronisko anketu: https://ej.uz/NEETprojekti

Papildu informācijai: