Skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Parīzē par IKT izmantošanu mācību procesā!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskā seminārā dažādu mācību priekšmetu skolotājiem par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā un eTwinning projektos, atzīmējot Šekspīra 450 jubileju.

Seminārs no 14.līdz 16.novembrim notiks Parīzē, Francijā. Pieteikšanās termiņš līdz 2014. gada 12.oktobrim, aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Francijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu. 

Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning.net platformas rīkus, varēs uzzināt par skolotāju iespējām iesaistīties starptautiskos tiešsaistes projektos, kā arī uzzināt kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā mācību darbā un eTwinning projektos. Semināra laikā notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Informācija par semināru (angļu valodā)

Semināra programma

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Bulgārijas, Beļģijas, Čehijas Republikas, Vācijas, Francijas, Grieķijas, Latvijas, Luksemburgas, Polijas un Somijas. 
Tēma: „Šekspīram 450 – IKT prasmes mācību procesā ”
Laiks: 2014.gada 14.līdz 16.novembris
Vieta: Parīze, Francija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 pamatskolas/vidusskolas skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Pamatskolas/vidusskolas dažādu priekšmetu skolotāji, kas māca skolēnus vecumā no 12 līdz 17 gadiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem 
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Parīze – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 12.oktobra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Francijā”) vai zvanot uz 67358067.