Skolotājus aicina pieteikties kursam par IKT rīku iespējām eTwinning projektos un mācību procesā

Skolotāj! Ja vēlies iemācīties jaunus IKT rīkus mācību procesam un eTwinning projektiem, līdz 20.jūnijam piesakies eTwinning kursam „eTwinning: metode, IKT rīki, vieta mācību procesā” Frīda Sarceviča un Ivetas Miltas vadībā! Nodarbības no 2016. gada 15. līdz 17.augustam notiks Rīgā, Biznesa augstskolas „Turība” telpās. Pieteikšanās termiņš – šī gada 20.jūnijs, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.
 
Kurss tiek īstenotas pedagogu profesionālās pilnveides kompetences pilnveides programmas „eTwinning: metode, IKT rīki, vieta mācību procesā” ietvaros, kuras mērķis ir iepazīstināt izglītības darbiniekus ar jaunajiem IKT rīkiem, kā arī to pielietojumu eTwinning projektos un mācību procesā, kā arī veicināt inovācijas mācību procesā, izmantojot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas. Praktiskās nodarbībās izglītības darbinieki apgūs dažādas tēmas, piemēram, kā organizēt internaktīvu nodarbību; kā izmantot videokonferenču iespējas; eTwinning rīki projekta realizācijai. Kursa laikā dalībnieki iepazīs arī eTwinning Live vidi, ģenerēs projektu idejas un izmēģinās projektu īstenošanai piemērotākos tiešsaistes rīkus.
 
Kursa programma
 
Dalībnieki: izglītības iestāžu darbinieki ar interesi par eTwinning
Tēma: „eTwinning: metode, IKT rīki, vieta mācību procesā”
Laiks: 2016.gada 15.-17.augusts
Vieta: Rīga, Biznesa augstskola „Turība”, Graudu iela 68
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 26
Naktsmītnes: nepieciešamības gadījumā, eTwinning var nodrošināt bezmaksas nakšņošanu Biznesa augstskolas „Turība” jauniešu viesnīcā (par to iepriekš norādot pieteikuma anketā)
 
Prasības pretendentiem:

  • Izglītības iestādes darbinieks (pedagogs)
  • reģistrējies www.etwinning.net
  • reģistrējies google un twitter vietnēs (vēlams)
  • interese par interneta iespēju izmantošanu mācību darbā, vēlme iegūtās zināšanas izmantot eTwinning projekta veidošanā
  • priekšroka tiks dota pedagogiem ar pieredzi eTwinning projektu īstenošanā

eTwinning sedz semināra dalības maksu, ēdināšanas izdevumus un nakšņošanu Biznesa augstskolas „Turība” jauniešu viesnīcā (ja nepieciešams). Lai pieteiktos kursam, līdz šī gada 20.jūnija plkst. 09:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par kursu var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning kurss Turībā”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti 22.jūnijā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Kursa dalībnieki saņems rakstisku apliecību par dalību.