Skolotājus aicina pieteikties eTwinning kontaktu veidošanas semināram Portugālē

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai kontaktu veidošanas seminārā „Digitālā pilsonība un izglītība” dažādu priekšmetu skolotājiem. Seminārs no 14. līdz 16.novembrim notiks Sao Joao da Madeira pilsētā, Portugālē. Pieteikšanās termiņš – 2013. gada 20.oktobris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/anketa_CS_Portugal. Semināru organizē Portugāles eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. 

Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning.net platformas rīkus, varēs uzzināt par skolotāju iespējām iesaistīties starptautiskos tiešsaistes projektos, kā arī uzzināt Portugāles kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā mācību darbā. Semināra laikā notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Pasākuma programma.

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no eTwinning dalībvalstīm
Tēma: „Digitālā pilsonība un izglītība”
Laiks: 2013.gada 14.līdz 16.novembris
Vieta: Sao Joao da Madeira pilsētā, Portugālē
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 3 skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Pamatskolas vai vidusskolas skolotājs (dažādu priekšmetu skolotāji, kas māca skolēnus vecumā no 12 līdz 17 gadiem)
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Sao Joao da Madeira – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 20.oktobra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://ej.uz/anketa_CS_Portugal. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Portugālē”) vai zvanot uz 67358067.

Foto: ar European Schoonet atļauju no Flickr.com By; europeanschoolnet