Skolotājus aicina pieteikties eTwinning kontaktu veidošanas semināram Lietuvā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai kontaktu veidošanas seminārā dažādu mācību priekšmetu skolotājiem. Seminārs no 27.līdz 29.septembrim notiks Palangā, Lietuvā. Pieteikšanās termiņš – 2013. gada 1.septembris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/prog_CS_LT. Semināru organizē Lietuvas un Latvijas eTwinning Nacionālie atbalsta dienesti. Semināra darba valoda – krievu. 

Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning.net platformas rīkus, varēs uzzināt par skolotāju iespējām iesaistīties starptautiskos tiešsaistes projektos, kā arī uzzināt Lietuvas kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā mācību darbā. Semināra laikā notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas
Tēma: eTwinning rīki un sadarbības projekti
Laiks: 2013.gada 27.līdz 29.septembris
Vieta: Palanga, Lietuva
Darba valoda: krievu
Dalībnieku skats no Latvijas: 10 pamatskolas/vidusskolas skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Pamatskolas vai vidusskolas skolotājs (dažādu priekšmetu skolotāji, kas māca skolēnus vecumā no 12 līdz 19 gadiem) 
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties krievu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Palanga – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 1.septembra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://ej.uz/prog_CS_LT. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Lietuvā”) vai zvanot uz 67358067.

Pasākuma programmas projektu (iespējamas izmaiņas) lejuplādēt: http://ej.uz/CS_LT_prog.