Skolotājus aicina pieteikties eTwinning kontaktu veidošanas semināram Horvātijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai kontaktu veidošanas seminārā „IKT rīki starppriekšmetu sadarbības veicināšanai” dažādu priekšmetu skolotājiem. Seminārs no 24. līdz 26.oktobrim notiks Dubrovnikā, Horvātijā. Pieteikšanās termiņš – 2013. gada 15.septembris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/anketa_cs_croatia. Semināru organizē Horvātijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. 

Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning.net platformas rīkus, varēs uzzināt par skolotāju iespējām iesaistīties starptautiskos tiešsaistes projektos, kā arī uzzināt Horvātijas kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā pirmskolā. Semināra laikā notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no eTwinning dalībvalstīm
Tēma: „IKT rīki starppriekšmetu sadarbības veicināšanai”
Laiks: 2013.gada 24.līdz 26.oktobris
Vieta: Dubrovnika, Horvātija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 4 skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Pamatskolas vai vidusskolas skolotājs (dažādu priekšmetu skolotāji, kas māca skolēnus vecumā no 12 līdz 18 gadiem)
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Dubrovnika – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 15.septembra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://ej.uz/anketa_cs_croatia. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Horvātijā”) vai zvanot uz 67358067.

Semināra programma: http://ej.uz/prog_cs_croatia