Skolotājus aicina piedalīties tiešsaistes seminārā par eTwinning projektu pieredzi

Ja vēlies uzzināt veiksmīga eTwinning projektu pieredzi, šī gada 27.aprīlī piedalies eTwinning vebinārā! Tajā Kokneses internātpamatskolas skolotāja Līga Kraukle prezentēs mācību projektu “Young Scientists”, kas šogad ieguva Eiropas eTwinning speciālo - Marijas Sklodovskas Kirī balvu. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Projektā “Young Scientists” skolēni no 23 Eiropas valstīm pētīja ūdens un gaisa procesus, veidoja eksperimentus un tos uzņēma video. Projekts tika izvirzīts konkursam “eTwinning Eiropas Balvas” un ieguva specialo Marijas Sklodovskas Kirī balvu. Projektu Latvijā skolotājas Līgas Kraukles vadībā īstenoja Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēni.

Dalībnieki: izglītības iestāžu darbinieki
Tēma: "eTwinning projekts “Young scientists”– 2016.gada Eiropas Balvas ieguvējs"
Laiks: 2016.gada 27.aprīlis 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting (dalībniekiem tiks sniegta visa nepieciešamā informācija e-pastā)
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam, austiņas ar mikrofonu un video kamera, ja ir vēlēšanās.
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Nodarbību vadīs: eTwinning vēstniece, Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolotāja, projekta “Young Scientists” īstenotāja Latvijā Līga Kraukle

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.
Jautājumus par vebināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.