Seminārs par projekta rezultātu izplatīšanu un redzamību

Visi tie, kuri raksta un realizē projektus, kā arī tie, kuri vērtē projektus vai izstrādā projektu nolikumus, tiek aicināti uz semināru par projektu rezultātu izplatīšanu un redzamību (DEOR stratēģija), kas nu jau ar vien vairāk tiek iekļauts projektu vadlīnijās, un ir kā obligāta prasība. Prasība ir, lai sabiedrība ne tikai uzzina par projekta rezultātu, bet lai ietekme no tiem ir pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai. Projektu pieteikumos tas ir jāpierāda ar jau izstrādātu stratēģiju.

Seminārs notiks 27.jūnijā plkst.14.00, Ed.Veidenbauma ielā 3 (3.stāvā), Liepājā.

Ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstu Bērnu un jauniešu biedrības „Liepājas Jaunie Vanagi” valdes priekšsēdētāja Līga Krēsliņa, mēneša sākumā piedalījās seminārā “Extiende la Llama” („Izplati liesmu”), Spānijā, kas bija tieši par DEOR stratēģiju. Vienošanās ar aģentūru bija, ka savas iegūtās zināšanas nodos tālāk citiem interesentiem. Tādēļ arī ir šis seminārs, kā neliels ieskats iegūtajās zināšanās, ar domu, ka interesentiem noteikti tiks sniegta vairāk informāciju par iemācīto.

Seminārā pastāstīšu kas ir DEOR un kā izstrādāt stratēģijas tam, kā arī par vairākām opcijām, kuras varam pielietot, lai savus projektu rezultātus izplatītu un padarītu vizuāli interesantākus.

Seminārā savā labās prakses piemērā dalīsies Nacionālais Integrācijas centrs, prezentējot sava projekta laikā izstrādāto brošūru par latviešiem trešo valstu acīm un trešvalstniekiem latviešu acīm.

Uz semināru lūgums iepriekš pieteikties ligad[at]inbox.lv vai 28452124.