Seminārs par jaunatnes projektiem "Erasmus+" ietvaros Limbažos

Biedrība „Mēs - nākotnei!” aicina jauniešus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus un citas jaunatnes darbā iesaistītas personas, kas strādā izglītības iestādēs, pašvaldībās piedalīties seminārā par programmu „Erasmus+” (jaunatnes sadaļu), aktualitātēm 2014. gadā, Eiropas Jaunatnes portālu, jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk, un projektu pieteikuma veidlapu aizpildīšanu. Seminārs notiks 2014. gada 24. februārī, plkst. 13:00-15:00, Limbažos, Limbažu 3.vidusskolā, (3.stāvā, skolas zālē). Pietiekšanās līdz 20. februārim.

Īpaši aicinām pieteikties tos, kas plāno iesniegt projektu uz 17. marta iesniegšanas termiņu, lai iepazītos ar projektu pieteikuma e-formām.

Semināra dalībniekiem būs iespēja tikties ar JSPA Erasmus+ programmu vadītājiem, kā arī saņemt informāciju:

Semināra pirmajā daļā tiks sniegta vispārīga informācija par programmu „Erasmus+” (jaunatnes sadaļu), aktualitātēm 2014. gadā, Eiropas Jaunatnes portālu un Eurodesk iespējām.

Otrajā daļā tiks parādīts, kā aizpildīt programmas „Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektu pieteikuma veidlapas, tiks skaidroti finansēšanas noteikumi, kā arī sniegtas atbildes uz jautājumiem.

Aicinām pieteikties visus interesentus – jauniešus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, skolēnus, studentus, pedagogus, pašvaldību un valsts iestāžu darbiniekus – ikvienu, kuram ir cieša saskarsme ar jauniešiem, interese un motivācija darboties neformālajā izglītībā.

Seminārs ir bez maksas! Lai pieteiktos seminārā LIMBAŽOS, jāaizpilda pieteikuma anketa elektroniski saitē http://ejuz.lv/ojeit līdz 2014. gada 20. februārim, plkst. 17:00.

Programma „Erasmus+” sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā.

Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto Eurodesk, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem.

Kontaktinformācija:
Sabīne Namniece,
Biedrība „ Mēs – nākotnei!”, reģionālā sadarbības partnera kontaktpersona,
Robežu 17, Limbažos, LV- 4001
E-pasts: info_mesnakotnei[at]inbox.lv