Seminārs „Kā sagatavot projektu gala atskaites?”

Jūsu projekts noslēgsies pavisam drīz, bet jau radušies daudzi jautājumi par gala atskaites sagatavošanu?
Jūsu projekts ir noslēdzies un jāiesniedz gala atskaite, bet nav īsti skaidrs, kā to darīt?

Atnāc un noskaidro! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina uz semināru par projektu gala atskaišu sagatavošanu ES programmas „Jaunatne darbībā” projektos! Seminārs notiks 11. septembrī plkst. 10:00 JSPA telpās, Mūkusalas ielā 41, 2.stāvā.

Uz semināru aicinām tos organizāciju pārstāvjus, kas īsteno projektus programmā „Jaunatne darbībā” un kuriem tuvākajā laikā būs jāsagatavo projekta gala atskaite. Īpaši gaidām tos interesentus, kuri ir tieši iesaistīti projektu gala atskaišu sagatavošanā. Semināra laikā JSPA projektu koordinatori sniegs būtiskāko informāciju par projektu gala atskaišu sagatavošanu un biežāk pieļautajām kļūdām. Projektu īstenotāji varēs uzdot interesējošos jautājumus un saņemt konsultācijas.

Semināra apmeklētājus aicinām pieteikties līdz 2013. gada 09. septembrim, rakstot uz e-pastu atskaites@jaunatne.gov.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju un projekta numuru. Izmanto šo iespēju saņemt informāciju un konsultācijas no JSPA projektu koordinatoriem un sagatavo sava projekta gala atskaiti veiksmīgi!

Kontaktinformācija:

Maija Kolberga
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
ES programmu daļas projektu koordinatore
E-pasts: maija.kolberga@jaunatne.gov.lv
T. 67356256