Sākumskolas skolotājus aicina pieteikties eTwinning kontaktu veidošanas semināram Somijā

V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai apmācību un kontaktu veidošanas semināram sākumskolas skolotājiem. Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning.net platformas rīkus, varēs uzzināt par iespējām iesaistīties starptautiskos projektos, kā arī uzzināt kolēģu pieredzi radošai informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā mācību darbā. Semināru organizē eTwinning pārstāvji Somijā. Pieteikšanās termiņš – 2012.gada 29.oktobris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/pieteikums_Somija

Dalībnieki: sākumskolas skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Latvijas, Igaunijas un Somijas
Tēma: „eTwinning in creative classroom”
Laiks: 23.-25.novembris 2012
Vieta: Helsinki. Somija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skats no Latvijas: 10 sākumskolas skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Sākumskolas skolotājs (māca bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem) ar nelielu vai bez eTwinning projektu pieredzes
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Pasākuma programmas projektu (iespējamas izmaiņas) lejupielādēt 

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Helsinki – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu līdz 29.oktobra plkst 24:00 aizpildīt pieteikuma anketu http://ej.uz/pieteikums_Somija. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Somijā”) vai zvanot uz 67358067.

Sīkāku informāciju par programmu eTwinning meklējiet www.etwinning.lv