Sākumskolas skolotājus aicina pieteikties eTwinning kontaktu veidošanas semināram Rīgā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai kontaktu veidošanas seminārā sākumskolas skolotājiem par starptautisku (mācību) sadarbības projektu īstenošanu sākumskolā, izmantojot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) un starppriekšmetu sadarbību.

Seminārs no 2.līdz 4.oktobrim notiks Rīgā. Pieteikšanās termiņš – 2014. gada 7.septembris, aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Latvijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – krievu. 

Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs un uzzinās:

  • kā savā izglītības iestādē organizēt starptautisku (mācību) sadarbības projektu, izmantojot starppriekšmetu sadarbību un IKT rīkus;
  • kā projekta īstenošanā izmantot eTwinning rīkus (eTwinning desktop, projekta virtuālo vidi TwinSpace);
  • kā mācību darbā un eTwinning projekta īstenošanā izmantot IKT rīkus.

Semināra laikā notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Semināra programma (krievu valodā)

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Čehijas
Tēma: „Starptautisko sadarbības projektu organizēšana sākumskolā”
Laiks: 2014.gada 2.līdz 4.oktobris
Vieta: Rīga, Latvija
Darba valoda: krievu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 10 sākumskolas skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Sākumskolas skolotājs (dažādu priekšmetu skolotāji, kas māca skolēnus vecumā no 7 līdz 11 gadiem) 
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties krievu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
  •  

eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru. Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 7.septembra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Vietu skaits ir ierobežots! Apstiprinājumu dalībai semināram pretendenti saņems personīgā e-pasta ziņā līdz 15.septembrim. Semināra dalībnieki saņems apliecību par dalību. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning kontaktu veidošanas seminārs Rīgā”) vai zvanot uz 67358067.