Reģistrējies vebināram par Jauniešu apmaiņas projektu pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu

Aicinām ikvienu interesentu, kurš 2. projektu konkursā plāno iesniegt Jauniešu apmaiņas projekta pieteikumu, reģistrēties vebināram, kurš norisināsies 2019. gada 3. aprīlī tiešsaistē.

Vebināra laikā tiks sniegta informācija gan par tehniskiem projektu pieteikumu sagatavošanas jautājumiem, gan par saturiskiem kvalitātes aspektiem, kurus ir būtiski ņemt vērā, gatavojot projekta pieteikumu.

Vebinārs norisināsies 2019. gada 3. aprīlī (trešdienā), no plkst. 10:00 līdz 12:00.

Semināru vadīs: Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatore Madara Ērgle

Lai pieteiktu savu dalību, aicinām reģistrēties šeit: http://www.anymeeting.com/PIID=ED58DA81854F3F

Jauniešu apmaiņas projekta ietvaros jauniešu grupām no vismaz 2 dažādām valstīm ir iespēja satikties kādā no projektā iesaistītajām valstīm un kopīgi īstenot sev – jauniešiem – aktuālu tematisku ideju, kas var būt tieši saistīta ar jauniešu ikdienas pieredzi, piemēram, jauniešu līdzdalība Eiropas demokrātiskajā dzīvē un darba tirgū, starpkultūru un starpreliģiju dialogs, sociālā iekļaušana un solidaritāte, iecietība un cieņa pret cilvēktiesībām, medijpratība, kritiskās domāšanas un iniciatīvas apziņas veicināšana u.tml.

Tuvākais Jauniešu apmaiņas projektu iesniegšanas termiņš ir 30. aprīlis plkst. 13.00 pēc vietējā  laika (jeb līdz plkst. 12.00 pēc Briseles laika).

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildu informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet:
Madara Ērgle
Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatore
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004
Tālr.: +371 67358064
madara.ergle@jaunatne.gov.lv