Programmā “Erasmus+: Jaunatne darbībā” sporto un mācies

Vēlies sportu izmantot kā rīku, lai mācītos un sociāli integrētos? Piedalies studiju vizītē Somijā un uzzini, kā atrast partnerus programmā “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un apmainies ar labo pieredzi. Piesakies līdz 4. maijam.

Studiju vizītes galvenā ideja ir radīt tīklu organizācijām, kas sportu izmanto kā rīku, lai mācītos un sociāli integrētos. Kā arī atklāt labākos prakses piemērus, lai atrastu partnerus programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” pirmās un otrās pamatdarbības projektiem.

Mērķgrupa

Sporta organizācijas, sporta/jauniešu NVO, izglītības centri, organizācijas, kas organizē sporta aktivitātes jauniešiem. 

Studiju vizītes laikā no 8. līdz 12. septembrim jābūt gataviem aktīvi iesaistīties, dalīties ar labo praksi, mācīties no citiem. Tā būs iespēja atrast partnerus, apgūt programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” iespējas, uzzināt, kā tautas sporta organizācijas strādā sporta jomā.

Pieteikties iespējams līdz 2015. gada 4. maijam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/erasmus-youth-in-action-learning-through-sports.4879/

Dalībniekiem jābūt vismaz 21 gadu veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas Erasmus+, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 euro apmērā.

Lai nodrošinātu programmas Erasmus+ redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešus programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:

1. kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
2. nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
3. sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas)

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu! 

 

Papildus informācija: 

Vladislava Šķēle, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore, E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv