Profesionālo vidusskolu skolotājus aicina pieteikties eTwinning kontaktu veidošanas semināram Polijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos kontaktu veidošanas semināram profesionālo vidējās izglītības iestāžu skolotājiem. Seminārs no 4. līdz 7. jūlijam notiks Pultuskā, Polijā. Pieteikšanās termiņš – 2013.gada 06.jūnijs, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/anketa_Polija. Semināru organizē Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests.

Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning.net platformas rīkus, varēs uzzināt par skolotāju iespējām iesaistīties starptautiskos tiešsaistes projektos, kā arī uzzināt Polijas kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā profesionālajās skolās. Semināra laikā notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki dalīsies projektu idejās, meklēs atbilstošus projekta partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Dalībnieki: skolotāji no eTwinning dalībvalstīm
Tēma: eTwinning rīki un sadarbības projekti iesācējiem
Laiks: 2013.gada 4.līdz 7.jūlijs
Vieta: Pultuska, Polija
Darba valoda angļu
Dalībnieku skats no Latvijas: 4 profesionālo skolu skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Profesionālās vidējās izglītības iestādes skolotājs
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Pultuska – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru un transporta izmaksas semināra ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, līdz šī gada 6.jūnija plkst. 24:00 aizpildīt pieteikuma anketu http://ej.uz/anketa_Polija. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Polijā”) vai zvanot uz 67358067.

Pasākuma programmas projektu (iespējamas izmaiņas) lejuplādēt: šeit