Profesionālo skolu skolotājus aicina pieteikties eTwinning kontaktu veidošanas semināram Vācijā

Profesionālo izglītības iestāžu skolotājus ar interesi eTwinning projektu īstenošanā aicinām pieteikties dalībai kontaktu veidošanas seminārā, kas no 8. līdz 10.martam notiks Flensburgā, Vācijā. Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 31.janvāris (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Vācijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Seminārā skolotāji varēs uzzināt kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā un starptautisku (eTwinning un ERASMUS+) projektu īstenošanā profesionālās izglītības iestādēs. Tāpat dalībnieki praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Semināra programma (amgļu valodā)

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Dānijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Vācijas un Zviedrijas
Tēma: „eTwinning projektu īstenošana profesionālās izglītības iestādēs”
Laiks: 2016.gada 8.līdz 10.marts
Vieta: Flensburga, Vācija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 profesionālo izglītības iestāžu skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Profesionālās izglītības iestādes pedagogs (dažādi priekšmeti)
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Flensburga – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 31.janvāra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Vācijā”) vai zvanot uz 67358067.