"Play On II" – kontaktu veidošanas seminārs ar apmācību kursa elementiem

Pieteikšanās pagarināta līdz 6. septembrim! Seminārs “Play On II” no 15. līdz 20. novembrim notiks Konstancin-Jeziorna pilsētā, netālu no Varšavas, Polijā.


Šis seminārs ir paredzēts jaunatnes darbiniekiem, kuri vēlas padziļināt zināšanas par to, kā neformālajā izglītībā izmantot spēles elementus. Tāpat dalībnieki varēs iegūt jaunus kontaktus ar citiem semināra dalībniekiem, kas noderēs turpmākai sadarbībai. 


Kontaktu veidošanas seminārā “Play On II” apzināti tiks radīts laiks un vieta, lai dalībnieki atrastu jaunus partnerus un varētu izveidot spēcīgu sadarbību, lai jau tuvākajā nākotnē kopā īstenotu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus. Galvenā uzmanība tiks pievērsta spēles elementiem kā vērtīgam instrumentam darbā ar jaunatni.


Arī ar aktīvu darbošanos semināra mācību procesā dalībniekiem būs iespēja savā starpā iepazīties, lai ar jauniegūtajiem partneriem veidotu noderīgu sadarbību nākotnē.


Semināra mērķa grupa: valsts, pašvaldību un neformālās izglītības iestāžu, nevalstisko organizāciju darbinieki, kas ikdienā strādā ar jauniešiem un aktīvi iesaistās jaunatnes jomas projektu īstenošanā. Ir vēlams, lai semināra dalībniekiem būtu vidēja līmeņa zināšanas par programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un lai būtu pieredze vismaz divu 1. pamatdarbības (Jauniešu apmaiņas, Eiropas brīvprātīgais darbs, Jaunatnes darbinieku mobilitātes projekti) projektu īstenošanā.


Apmācību mērķis ir radīt izglītojošu sistēmu, iekļaujot spēles elementus, kad visiem jauniešiem ir iespēja mācīties darot, piedzīvojot un daloties, kā arī otrs apmācību mērķis ir semināra dalībniekiem savā starpā veidot spēcīgas partnerības, kas noderēs nākotnē īstenotajos projektos.


Lai sasniegtu mērķi, tiks:


-    nodrošināta vide, lai veidotu kvalitatīvu partnerību un sadarbību;
-    nodrošināta vide, lai organizāciju pārstāvji viens ar otru var dalīties savā pieredzē, šādi gūstot jaunas idejas iespējamai turpmākajai sadarbībai;
-    nodrošināta mācību vide, lai apgūtu jaunas metodes, kas noderēs gan ikdienas darbā ar jauniešiem, gan projektu īstenošanā;
-    veicināta programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” izpratne, lai ikviens varētu īstenot savus projektus augstā kvalitātē.


Semināra darba valoda: angļu.


Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.


Semināram pieteikties iespējams līdz 2015. gada 6. septembrim. Aizpildītu pieteikuma formu lūdzam sūtīt uz e-pastu: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv.

 

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pasta adresi saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.


Visas izmaksas tiks segtas no programmas “Erasmus+”, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28,46 eiro apmērā.


Lai nodrošinātu programmas “Erasmus+” redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešus programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:
1.    kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
2.    nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
3.    sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).


Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu.


Papildus informācija:
Vladislava Šķēle,
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore,
e-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv