Pirmsskolas skolotājus aicina pieteikties eTwinning kontaktu veidošanas semināram Igaunijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai kontaktu veidošanas seminārā pirmsskolas skolotājiem. Seminārs no šī gada 22. līdz 24.augustam notiks Pērnavā, Igaunijā. Pieteikšanās termiņš – 2014. gada 30.jūnijs, aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Igaunijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar Latvijas eTwinning Nacionālo atbalsta dienestu. Semināra darba valoda – angļu. 

Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning.net platformas rīkus, varēs uzzināt par skolotāju iespējām iesaistīties starptautiskos tiešsaistes projektos, kā arī uzzināt Igaunijas kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā pirmsskolā. Semināra laikā notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, izmēģinās dažādus projektu organizēšanas rīkus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus. Semināra laikā paredzēta ekskursija uz šovasar atklāto Igaunijā lielāko bērnu zinātnes un atrakciju parku „Lotes zeme”.

Dalībnieki: pirmsskolas skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Latvijas, Igaunijas un Somijas
Tēma: eTwinning rīki un sadarbības projekti pirmskolā
Laiks: 2014.gada 22.līdz 24.augusts
Vieta: Pērnava, Igaunija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 10 pirmsskolas skolotāji

Pasākuma programma (iespējamas izmaiņas)

Prasības pretendentiem:

  • Pirmsskolas skolotājs
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem 
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Pērnava– Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 30.jūnija plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Igaunijā”) vai zvanot uz 67358067.