Pirmskolas skolotājus aicina pieteikties semināram par eTwinning skolu sadarbības projektu organizēšanu

Pirmskolas skolotāj! Ja vēlies uzzināt kas ir projektu metode, kas ir eTwinning projekts un kā tādu īstenot savā bērnudārzā, līdz šī gada 20,jūnijam piesakies eTwinning apmācību semināram. Nodarbības no 2016. gada 15. līdz 17.augustam notiks Jūrmalā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 20.jūnijs, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Seminārs ir bezmaksas.
 
Apmācību semināra mērķis ir veicināt pirmskolas skolotāju izpratni par projektu metodes izmantošanu mācību darbā. Seminārā skolotāji uzzinās citu kolēģu pieredzi starptautisku projektu organizēšanā, dalīsies ar savu pieredzi un idejām, kā arī mācīsies plānot un organizēt savus eTwinning projektus. Skolotāji seminārā praktiski izmēģinās eTwinning Live platformas un citus tiešsaistes rīkus projekta organizēšanai. Apmācību semināru vadīs eTwinning vēstnieces Liene Millere (Majoru vidusskolas) un Ilze Veidmane (Jūrmalas PII “Zvaniņš”). Vairāk par eTwinning projektiem var uzzināt šeit.
 
Semināra programma
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: „eTwinning projektu organizēšana pirmskolā”
Laiks: 2016.gada 15.-17.augusts
Vieta: SemaraH Hotel Lielupe, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 30
 
Prasības pretendentiem:

  • Pirmskolas pedagogs
  • reģistrējies www.etwinning.net
  • interese īstenot eTwinning projektus

eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 20.jūnija plkst. 09:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs pirmskolām”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti 22.jūnijā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Kursa dalībnieki saņems rakstisku apliecību par dalību.