Pirmskolas skolotājus aicina pieteikties eTwinning kontaktu veidošanas semināram Grieķijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai kontaktu veidošanas seminārā pirmskolas skolotājiem. Seminārs no 3. līdz 5.oktobrim notiks Salonikos, Grieķijā. Pieteikšanās termiņš – 2013. gada 1.septembris, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/CS_pre-school. Semināru organizē Grieķijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. 

Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning.net platformas rīkus, varēs uzzināt par skolotāju iespējām iesaistīties starptautiskos tiešsaistes projektos, kā arī uzzināt Grieķijas kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā pirmskolā. Semināra laikā notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Dalībnieki: pirmskolas skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no eTwinning dalībvalstīm
Tēma: eTwinning rīki un sadarbības projekti pirmskolā 
Laiks: 2013.gada 3.līdz 5.oktobris
Vieta: Saloniki, Grieķija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skats no Latvijas: 3 pirmskolas skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Pirmskolas skolotājs
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Saloniki – Rīga, ieskaitot lidojumu transfēru, kā arī transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 1.septembra plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://ej.uz/CS_pre-school. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Grieķijā”) vai zvanot uz 67358067.

Pasākuma programmas projektu (iespējamas izmaiņas) lejuplādēt: šeit.

Foto: ar European Schoonet atļauju no Flickr.com By; europeanschoolne