Piesakies uz konferenci Atēnās “Value Fair 2020”

No 1. līdz 5. aprīlim Grieķijā (Atēnās) notiks konference, kurā jaunatnes jomā strādājoši dalīsies pieredzē un identificēs galvenās vērtības, kurās pašlaik tiek balstīts darbs ar jaunatni. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 31. janvārim.

Šīs konferences mērķis ir sniegt atbalstu jaunatnes darbiniekiem visā ES, lai identificētu vērtības, kuras ir būtiskas darbā ar jaunatni, izmantojot neformālās izglītības metodes.

Īpaša uzmanība tiks pievērsta tādām vērtībām kā līdzdalība, ilgtspējība, empātija, iekļaušana un taisnīgums.

Plašāk par konferenci https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/value-fair-2020.8428/

Kā pieteikties?

Pieteikties mācībām iespējams līdz 31. janvārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/value-fair-2020.8428/

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 euro apmērā. Ar mācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā, pēc līdzfinansējuma segšanas aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc mācībām dalībnieks apņemas:
-    kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
-    nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
-    sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildus informācija:
Jana Priedniece
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vecākā projektu vadītāja
Tālr.67356258
jana.priedniece@jaunatne.gov.lv

 

Pieteikšanās līdz: 
Piektdiena, Janvāris 31, 2020 - 23:45