Piesakies studiju vizītei Lietuvā (Study visit in Lithuania)

Piesakies studiju vizītei Lietuvā un kopā ar kolēģiem no Horvātijas izzini, kā funkcionē darbs ar jaunatni Lietuvā. Studiju vizīte norisināsies no 8. līdz 12. aprīlim Viļņā, Lietuvā. Pieteikšanās līdz 8. martam!

Studiju vizītes dalībnieki tiksies ar darba ar jaunatni asociāciju, pašvaldību pārstāvjiem, kas ir aktīvi darbā ar jaunatni. Tāpat viņi apmeklēs jauniešu centrus gan pilsētā, gan lauku reģionos. Studiju vizīte noslēgsies ar vakariņām, kurās būs iespēja tīkloties ar citiem dalībniekiem.

Studiju vizītes laikā tiks prezentētas nākotnes sadarbības iespējas programmu "Erasmus+" un "Eiropas Solidaritātes korpusa" ietvaros.

Kā pieteikties?
Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2019. gada 8. martam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/study-visit-in-lithuania.7839/

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 euro apmērā. Ar mācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā, pēc līdzfinansējuma segšanas aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc mācībām dalībnieks apņemas:

  • kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
  • nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
  • sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

Papildu informācija:
Sanda Roze
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
Tālr.: +371 67356289
sanda.roze[at]jaunatne.gov.lv