Piesakies starptautiskajām apmācībām “Improving your communication skills”

No 16. līdz 22. janvārim Malagā (Spānijā) notiks starptautiskās SALTO-YOUTH apmācības “Improving your communication skills”. Pieteikšanās apmācībām līdz 16. novembrim. Nenokavē!

Ja vēlies īstenot “Erasmus+” starptautiskos projektus, bet jūti, ka tavas angļu valodas zināšanas nav tik spēcīgas, lai brīvi komunicētu ar sadarbības partneriem, tad tieši šis apmācību kurss ir tas, kas nepieciešams.

Apmācību kurss “Improving your communication skills” nav valodu apguves kursi, bet dalība tajā ir iespēja stiprināt savu angļu valodu, lai pēc tam īstenotu Eiropas projektus. Tāpat šie kursi ir iespēja uzlabot savas komunikācijas prasmes starptautiskā vidē, praktizēt sarunas angļu valodā par ar jaunatnes darbu saistītiem jautājumiem, kā arī veidot izpratni, kā starptautiskas komandas darbs un sadarbība var ietekmēt starpkultūru situācijas.


Apmācību laikā būs arī dažādi praktiski uzdevumi, piemēram, tev vajadzēs prezentēt savu organizāciju, kuru pārstāvi, izstrādāt jauniešu apmaiņas projekta idejas, trenēties telefonsarunās ar projekta sadarbības partneriem un tamlīdzīgi. Apmācību laikā tiks izmantota programmas “Erasmus+” terminoloģija, šādi uzlabosi savas zināšanas arī ar programmas terminoloģiju saistītos jautājumos.  


Dalībnieku profils
Apmācībām pieteikties var jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, projektu vadītāji, nevalstisko organizāciju pārstāvji, pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvji, kuri ir ieinteresēti programmas “Erasmus+” projektu īstenošanā, bet savu angļu valodu izjūt kā barjeru, lai uzsāktu darbu ar starptautiskajiem projektiem.


NB! Šīs apmācības nav paredzētas cilvēkiem, kuriem angļu valodas zināšanas ir iesācēju līmenī.


Darba valoda:
Angļu.


Apmācības paredzētas dalībniekiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu.


Lai reģistrētos
Pieteikšanās apmācībām “Improving your communication skills” iespējama līdz 16. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu>>
Lai nodrošinātu programmas “Erasmus+” atpazīstamību, kā arī pēc iespējas vairāk jauniešu iekļautu programmas aktivitātēs, pēc mācībām dalībniekam jāapņemas:

1. kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
2. nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
3. sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).
 
Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu.
Visas izmaksas (apmācības, ceļa izdevumi, dzīvošana un ēdināšana) par apmācībām tiks segtas no programmas “Erasmus+” finansējuma. Dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28,46 eiro apmērā.

Par SALTO Resursu centru
SALTO ir saīsinājums no frāzes angļu valodā “Support, Advanced Learning and Training Opportunities” (“Atbalsts un paplašinātas mācību iespējas”). Tas ir astoņu resursu centru tīkls, kurā katrs no tiem darbojas Eiropas jaunatnes prioritāšu jomās, atbalstot Eiropas Komisijas programmu „Jaunatne darbībā”.


Papildus informācija:
Vladislava Šķēle,
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
ES programmu daļas projektu koordinatore,
E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv