Piesakies informatīvajai pēcpusdienai par "Erasmus+: Jaunatne darbībā" 2. pamatdarbības projektiem

Plāno rakstīt “Erasmus+: Jaunatne darbībā” programmas Stratēģiskās partnerības projektu un iesniegt 4. oktobra projektu konkursā, bet nezini ar ko, lai sāk? Atnāc uz Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA) un uzzini! Pieteikšanās līdz 3. septembrim.

Atgādinām, ka tuvojas 4. oktobra projektu konkurss, kurā var iesniegt Stratēģiskās partnerības projektus labās prakses apmaiņai, tai skaitā, starptautiskās jauniešu iniciatīvas.

Stratēģiskās partnerības labās prakses apmaiņai projektu mērķis ir ļaut organizācijām attīstīt un stiprināt sadarbības tīklu, paaugstināt savu darbības kapacitāti starptautiskā līmenī, kā arī apmainīties un salīdzināt idejas, prakses un metodes.

Starptautisko jauniešu iniciatīvu projektu mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti, uzņēmīgumu un sociālo atbildību. Starptautiskos jauniešu iniciatīvas projektus ierosina, izplāno un īsteno paši jaunieši.

Ja Tevi interesē kāds no šiem projektu veidiem, bet trūkst pietiekamas informācijas, lai attīstītu savu ideju līdz galam un aizpildītu projekta pieteikumu, tad 5. septembrī nāc uz JSPA informatīvo pēcpusdienu par programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” 2. pamatdarbības Stratēģiskās partnerības labās prakses apmaiņai (t. sk. starptautiskās jauniešu iniciatīvas) projektiem.

Pasākuma laikā apskatīsim šādas tēmas:
- Kas ir Stratēģiskās partnerības projektus labās prakses apmaiņai projekti un to būtiskākās iezīmes?
- Kā kvalitatīvi aizpildīt projekta pieteikumu?
- Kā veidojas projekta budžets?

Pasākuma vieta:
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Mūkusalas iela 41, Rīga
Pasākuma laiks: 5. septembris plkst.14.00

Pasākumu būs iespēja vērot arī tiešsaistē.

Lai pieteiktos pasākumam, lūdzu aizpildīt elektronisko pieteikšanās anketu: https://ej.uz/mgy2  līdz 3. septembra plkst. 17.00.

 

Jautājumu gadījumā, droši raksti vai zvani:
Jutai Reķelei, Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatorei
Tālr. 67358062, e-pasta adrese: juta.rekele[at]jaunatne.gov.lv