Piesakies eTwinning Nacionālajai konferencei!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros šī gada 11. oktobrī Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā rīkos Nacionālo eTwinning konferenci, kurā informēs par programmas aktualitātēm, prezentēs sešus pagājušā mācību gada veiksmīgākos eTwinning starptautiskās sadarbības projektus.

Konferences dalībnieki varēs piedalīties radošajās darbnīcās par IKT izmantošanu mācību darbā. Aicinām dalībai pieteikties eTwinning programmas dalībniekus, kā arī ikvienu izglītības darbinieku, kuru interesē informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošana mācību procesā. Pieteikuma termiņš: 6.oktobra plkst. 9:00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē

Konferences programma 

Konferences mērķis ir apkopot pagājušajā mācību gadā paveikto, dalīties eTwinning projektu pieredzē, kā arī iezīmēt aktualitātes 2014./2015. mācību gadam. Kā katru gadu, pasākums tiek veidots divās daļās – konferences pirmajā daļā eTwinning pārstāvji informēs par programmas aktualitātēm, „Nacionālā eTwinning balva 2014” laureāti uzstāsies ar projektu prezentācijām. Pasākuma otrajā daļā notiks radošās darbnīcas, kurās interesenti varēs apgūt dažādus mācību procesā izmantojamus IKT rīkus, kā arī uzzināt skolotāju pieredzi eTwinning projektu īstenošanā.

Lai pieteiktos konferencei un reģistrētos darbnīcām, līdz šī gada 6. oktobra plkst. 9:00 tiešsaistē jāaizpilda aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Konference ir bezmaksas. Dalībnieku skaits ir ierobežots (ne vairāk kā 100 dalībnieku).