Piedalies mācībās iekļaujošām organizācijām - uzzini jaunatnes mobilitātes projektu garšu!

Ja vēlies organizēt starptautiskus jauniešu projektus jauniešiem ar ierobežotām iespējām, pievienojies tiešsaistes mācībām "Mobility Taster for Inclusion Organisations - Digital", kas norisināsies no 16. novembra līdz 18. decembrim. Lai piedalītos mācībās, līdz 10. novembrim ir nepieciešams reģistrēties SALTO-Youth Resursu centra tīmekļa vietnē.

Starptautiski jauniešu projektI - jauniešu apmaiņas un brīvprātīgais darbs - ir dzīvi mainoša iespēja jauniešiem ar ierobežotām iespējām, piemēram, jauniešiem ar īpašām vajadzībām vai no minoritāšu vides, ar socioekonomiskām grūtībām, no diskriminētām grupām, ar veselības izaicinājumiem un citiem ierobežojumiem.

Ar asinhrono aktivitāšu (mācības jums piemērotā laikā) un 5 īsu sinhrono sanāksmju (visi dalībnieki vienlaikus tiekas tiešsaistē) palīdzību, šis mobilitātes iespēju kurss sniegs konkrētus piemērus tam, ko programmas "Erasmus+" un "Eiropas Solidaritātes korpuss" var piedāvāt jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Tā ir iespēja iepazīt citas iekļaujošas organizācijas, uzzināt par jauniešu iekļaušanas projektiem pieejamo finansējumu un soli pa solim iepazīties ar projektu iesniegšanas procesu. Organizācijām būs iespēja prezentēt savas jauniešu mobilitātes projektu idejas, kā arī saņemt atsauksmes par tām.

Mācībām aicināti pieteikties:
- jaunatnes jomā strādājošie vai jauniešu grupu līderi, kuriem nav iepriekšējas pieredzes “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu īstenošanā un kuri strādā ar jauniešiem, kas nāk no vides ar ierobežotām iespējām vai nelabvēlīgas vides (sociālajiem darbiniekiem, tiem, kuri strādā ar bēgļiem).
- tie, kuriem ir vēlme īstenot starptautiskus projektus.

Mācību darba valoda: angļu.

Šajā kursā tiek laipni gaidīti pretendenti ar īpašām vajadzībām (sazinieties ar SALTO Inclusion pārstāvi tony@salto-youth.net, lai uzzinātu par atbalsta iespējām).

Mācībām līdz 10. novembrim ir nepieciešams reģistrēties SALTO-Youth Resursu centra tīmekļa vietnē.
 

Papildu informācija:
Laura Reisele
Projektu koordinatore
laura.reisele@jaunatne.gov.lv
Tel. 67358061