Notiks vebinārs “Pašvaldību pieredze mobilajā darbā ar jaunatni”

9. jūnijā plkst. 10:00 notiks vebinārs “Pašvaldību pieredze mobilajā darbā ar jaunatni”, kurā jaunatnes lietu speciālisti stāstīs par mobilā darba specifiku Latvijā un informēs par aktuālo situāciju mobilā darba ar jaunatni sistēmas izveidi Latvijas novados, kur patlaban nav vai ir ierobežotas brīvā laika pavadīšanas iespējas jauniešiem. Dalībai tiešsaistes seminārā nepieciešams reģistrēties platformā Zoom.

Ar labās prakses piemēriem dalīsies Kuldīgas novada jaunatnes lietu speciāliste Ieva Kaltniece un biedrības “Piedzīvojumu garāža” vadītāja Baiba Zalcmane.

Vebinārs ir daļa no vebināru cikla “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”, kas tapis “Jaunatnes politikas valsts programmas” un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros, aptaujājot jaunatnes jomā iesaistītos un lūdzot dalīties ar aktualitātēm, izaicinājumiem un vajadzībām darbā ar jaunatni, laikā, kad darbs notiek attālināti. Līdz šim radīti septiņi tiešsaistes semināri ar mērķi dalīties pieredzē par darba ar jaunatni aktualitātēm.

Semināri būs saistoši jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes lietu speciālistiem pašvaldībās, tiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un citiem interesentiem.