Notiks vebinārs “Kā degt par to, ko dari, bet neizdegt!”

18. jūnijā plkst. 13.00 interesenti aicināti pievienoties vebināram “Kā degt par to, ko dari, bet neizdegt!”. Tiešsaistes seminārā tiks runāts par to, kā rūpēties un stiprināt savu emocionālo noturību mainīgajā un izaicinājumiem bagātajā darbā ar jaunatni. Dalībai seminārā ir nepieciešams reģistrēties platformā Zoom.

Dalībnieki varēs uzzināt, kā atpazīt pirmās izdegšanas pazīmes, pasargāt sevi no izdegšanas, vai palīdzēt no tās atgūties. Ieteikumos dalīsies psiholoģe un neformālās izglītības mācību vadītāja Natalja Gudakovska, kā arī “Europe Goes Local” pilotprojekta "Supervīziju nodrošināšana jaunatnes darbiniekiem" dalībniece, Raunas Jauniešu centra vadītāja Justīne Buliņa.

Vebinārs ir daļa no vebināru cikla “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”, kas tapis “Jaunatnes politikas valsts programmas” un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros, aptaujājot jaunatnes jomā iesaistītos un lūdzot dalīties ar aktualitātēm, izaicinājumiem un vajadzībām darbā ar jaunatni, laikā, kad darbs notiek attālināti. Līdz šim radīti septiņi tiešsaistes semināri ar mērķi dalīties pieredzē par darba ar jaunatni aktualitātēm.

Semināri būs saistoši jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes lietu speciālistiem pašvaldībās, tiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un citiem interesentiem.