MOOCyouth: "Erasmus+: Jaunatne" darbībā finansējuma iespējas

Šī ir lieliska iespēja tiešsaistē iegūt pamatzināšanas un izpratni par programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finansējuma iespējām. Tiešsaistes kurss sāksies 7. maijā, taču tam var pievienoties līdz 31. maijam: https://www.canvas.net/browse/salto/courses/erasmus-funding-opportunities

Šis MOOC (Masive Open Online Course) ir paredzēts tieši tev, ja tu esi jaunatnes darbinieks, jauniešu līderis, strādā ar jauniešiem vai esi dalībnieks neformālā jauniešu grupā. Ja tu esi dzirdējis par "Erasmus+", taču neko daudz nezini. Ja tu vēlies vairāk uzzināt par Eiropas jauniešu sadarbību, taču nezini ar ko sākt, tad noteikti reģistrējies šim tiešsaistes kursam jau tagad.

Šajā kursā tiks sniegts pārskats par mērķiem, prioritātēm un sagaidāmo Eiropas Savienības programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" ietekmi. Dalībnieki uzzinās, kā iesaistīties programmā un pozitīvi ietekmēt savu jauniešu grupu, organizāciju un vietējo sabiedrību.

Šāds tiešsaistes kurss norisināsies jau piekto reizi. Šoreiz tas norisināsies no 7. maija līdz 11. jūnijam, tajā tiks apskatītas visas programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" pamatdarbības. Šajā apmācību kursā ir iekļauts jauns modulis – 2. pamatdarbība - Stratēģiskās partnerības.

Šī kursa ietvaros būs pieejami videomateriāli, sniedzot gan vispārīgu informāciju par programmu, gan daudz specifisku – kā soli pa solim izstrādāt kvalitatīvu projektu. Tāpat būs pieejami speciāli izstrādāti testi, kas ļaus saprast un atcerēties būtiskāko informāciju. Sarunājoties ar citiem kursa dalībniekiem, būs iespējams saprast, kā programma var būt noderīga tieši tev.

Galvenais nosacījums dalībai ir aktīva līdzdalība tiešsaistē (3-4 stundas nedēļā). Kurss ir bezmaksas. Foruma diskusijas vadīs pieredzējis kursa fasilitators, kurš atbildēs uz jautājumiem un sniegs atgriezenisko saiti.   

Kursa saturs

  1. modulis: ievads par programmu "Erasmus+: Jaunatne darbībā"
  2. modulis: pirmā pamatdarbība | Jauniešu apmaiņas
  3. modulis: pirmā pamatdarbība | Brīvprātīgais darbs
  4. modulis: pirmā pamatdarbība | Jaunatnes darbinieku mobilitāte
  5. modulis: otrā pamatdarbība | Stratēģiskās partnerības
  6. modulis: trešā pamatdarbība | Strukturētais dialogs
  7. modulis: pieteikuma sagatavošana un iesniegšana

Piesakies te: https://www.canvas.net/browse/salto/courses/erasmus-funding-opportunities