Mobility Taster - tiešsaistes mācības iekļaujošām organizācijām

Vai tu zini, ka vari organizēt starptautiskus projektus jauniešiem no nelabvēlīgas vides ar ierobežotām iespējām? Piedalies un uzzini, ko tev var sniegt programma "Erasmus+: Jaunatne darbībā"! Mācības norisināsies tiešsaistē no 2021. gada 23. aprīļa līdz 21. maijam. Dalībai mācībās ir nepieciešams reģistrēties līdz 28. martam SALTO-YOUTH resursu centra tīmekļa vietnē.

 
IEGŪTI JAUNATNES MOBILITĀTES PROJEKTU GARŠU
 
Asinhronos uzdevumos (jūs tos veicat, kad vēlaties) un 5 īsās sinhronās sanāksmēs (katru piektdienu no 15.00 – 17.00 pēc CET laika) mēs parādīsim iespējas, ko programmas "Erasmus+" un "Eiropas Solidaritātes korpuss" var piedāvāt jauniešiem no nelabvēlīgas vides. Starptautisks jauniešu projekts (jauniešu apmaiņa, brīvprātīgais darbs) var kļūt par iespēju mainīt dzīvi jauniešiem, ar kuriem jūs strādājat: piemēram, jauniešiem no minoritāšu kopienām, ar īpašām vajadzībām, jauniešiem, kuriem ir sociālekonomiskas grūtības, no diskriminētām grupām un ar ierobežotām iespējām.
 
 
MĒRĶAUDITORIJA
 
Šis kurss ir paredzēts programmas "Erasmus+ Youth" iesācējiem, kuri strādā ar jauniešiem no nelabvēlīgas vides (piemēram, jaunatnes darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem, bēgļu darbiniekiem utt.).
  • jūs NEKAD iepriekš neesat organizējis starptautisku jauniešu projektu ar savu mērķa grupu un vēlaties uzzināt, kas ir iespējams, tad šis kurss ir domāts jums!
  • jau jūs JAU organizējāt mobilitātes projektus jauniešiem, lūdzu, skatiet Eiropas mācību kalendāru, lai uzzinātu par piemērotākajām mācībām jaunatnes jomā, jo šis mobilitātes degustators ir paredzēts iesācējiem.
  • šis kurss nav paredzēts ar skolu saistītām aktivitātēm, piemēram, skolu apmaiņai vai skolēnu projektiem (lūdzu, sazinieties ar Erasmus+ mūžizglītības kolēģiem)
  • šajā kursā tiek laipni gaidīti pretendenti ar īpašām vajadzībām (sazinieties ar SALTO Inclusion pārstāvi tony@salto-youth.net, lai uzzinātu par atbalsta iespējām.

 

KĀ PIETEIKTIES?

Dalībai mācībās ir nepieciešams reģistrēties līdz 28. martam SALTO-YOUTH resursu centra tīmekļa vietnē.

Atlasītie dalībnieki tiek aicināti iesaistīties dažādās aktivitātēs, lai radītu bagātīgu pieredzi visiem.

 

 

Papildu informācija:
Laura Reisele
Projektu koordinatore
laura.reisele@jaunatne.gov.lv
Tel. 67358061