"Mobility Taster for Inclusion Organisations" apmācības Turcijā

Vai tu zini, ka vari organizēt starptautiskus jauniešu projektus jauniešiem, kuri attiecībā pret saviem vienaudžiem ir neizdevīgākā situācijā? Piedalies un uzzini, ko tev var sniegt programma "Erasmus+: Jaunatne darbībā"! Apmācības norisināsies Stambulā (Eiropas pusē), Turcijā no 2017. gada 7. līdz 11. februārim. Pieteikšanās līdz 2016. gada 4. decembrim.

Ieskaties Jauniešu apmaiņas projektos

3 darba dienu laikā tu uzzināsi, kādas iespējas piedāvā programma "Erasmus+: Jaunatne darbībā" jauniešiem ar mazāk iespējām.

Starptautiskie jauniešu projekti (jauniešu apmaiņas, brīvprātīgo darbs, ...) jaunietim ar mazāk iespējām (minoritāšu pārstāvji, jaunieši ar īpašām vajadzībām, sociāli ekonomiskām grūtībām, jaunieši, kas ir sarežģītās situācijās, ar ierobežotām iespējām, kas tiek diskriminēti)  var būt pieredze, kas izmaina dzīvi.

Šajās "Mobility Taster" apmācībās tu uzzināsi, kādas ir iespējas, īstenojot programmas "Erasmus+: Jaunatnes darbībā" projektus, kāds finansējums pieejams tieši iekļaujošiem projektiem, varēsi iepazīties ar citām organizācijām, kas strādā ar jauniešu iekļaušanas jautājumiem. Apmācībās būs iespēja soli pa solim iziet visu projekta sagatavošanas un iesniegšanas procesu.

Kas var piedalīties?

  • Šīs apmācības paredzētas  programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" "jauniņajiem", kas strādā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām (piemēram, jaunatnes darbinieki, sociālie darbinieki...).
  • Ja tu nekad neesi īstenojis starptautisku jauniešu projektu savai mērķauditorijai un vēlies uzzināt kādas ir iespējas, tad tev ir jāpiesakās apmācībām!
  • Ja tu jau esi īstenojis jauniešu mobilitātes projektu, tad ieskaties mūsu apmācību sarakstā un sameklē piemērotākas apmācības, jo "Mobility Taster" ir "jauniņajiem".
  • Šīs apmācības nav paredzētas ar skolu saistītām aktivitātēm, piemēram, skolu apmaiņām  vai skolēnu projektiem (lūdzam sazināties ar Valsts izglītības un attīstības aģentūru par "Erasmus+" aktivitātēm skolām).

Apmācībām aicināti pieteikties dalībnieki ar īpašām vajadzībām (sazinies ar SALTO Inclusion tony@salto-youth.net par atbalsta iespējām).

Lejupielādei darba programma:
DrafProgramme_MobilityTaster_7-11 February 2017_Turkey.docx

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2016. gada 4. decembrim  SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/mobility-taster-for-inclusion-organisations-turkey.6115/

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar apmācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā. Pēc tam, kad dalībnieks samaksājis līdzfinansējumu, aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:

  • kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
  • nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
  • sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

Papildu informācija:
Vladislava Šķēle, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore,
E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv