Mazpulku jauno vadītāju skolas dalībnieki dodas pieredzes krāšanas braucienā uz Kurzemi

21.augustā ar pieredzes krāšanas braucienu uz Kurzemi noslēgsies Mazpulku jauno vadītāju skola 2015! Šo piektdien Mazpulku jauno vadītāju skolas dalībnieki dosies ciemos pie Padures mazpulka, kur tiksies ar vadītāju Vigru Leismani un nometnes bērniem.

Ar viņiem kopā pusdienos, un viesosies arī pie Padures mazpulka galvenajiem sadarbības partneriem - SIA Amazone, kur runā par to, kā var Mazpulkus darīt vēl atpazīstamākus un - ko Mazpulki darīs valsts simtgadē!


Pēc tam viņi apciemos slaveno Lutriņu mazpulka trušmīļu skolu – viesosies pie mazpulcēniem, kuri ar panākumiem audzē šķirnes trušus. Pateicoties mazpulku vadītājas uzņēmībai šie mazpulcēni pabijuši arī dažādās nacionālās un starptautiskās izstādēs. Visbeidzot – savu ceļojumu viņi noslēgs Ezerē, kur dibināts pirmais Latvijas mazpulks. Tur visi kopā apkops Mazpulku pieminekli "Augsim Latvijai".

Pasākuma programmā:


12.00 – 15:00  - Viesošanās Padures mazpulkā, tikšanās ar vadītāju Vigru Leismani - Tikšanās  ar   mazpulcēniem nometnē, pusdienas; tikšanās ar SIA „Amazone” pārstāvjiem. Diskusijas par Mazpulku popularitātes celšanu un Mazpulkiem Latvijas Republikas simtgadē.
15:00  - Viesošanās pie Lutriņu trušmīļiem.    
16:30 - Semināra noslēgums Ezerē, pieminekļa "Augsim Latvijai!” sakopšana.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

                                

Informāciju sagatavoja:
biedrības projektu un mediju koordinatore Zane Šteinberga