Mācības Eiropas Solidaritātes korpusa jaunajiem projektu iesniedzējiem

Salto Youth logo

No 9. līdz 12. decembrim Latvijā norisināsies starptautiskās mācības European Solidarity Corps for Newcomers (ESC for Newcomers), kas ir paredzētas kā pirmais solis programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss” (ESK). Pieteikšanās līdz 7. novembrim.

Mācībās ESC for Newcomers dalībnieki apgūs un izvērtēs, kā viņi var izmantot Eiropas Solidaritātes korpusa programmu savā darbā. Mācību mērķis ir iedrošināt un iedvesmot dalībniekus spert pirmo soli ESK projektos. Mācības dalībniekiem sniegs dziļāku izpratni par ESK programmas kvalitātes elementiem.

ESC for Newcomers aplūkos visas iespējas ESK programmā: brīvprātīgo uzņemšana un nosūtīšana, praktikantu un jauniešu nodarbināšana prakses un darba projektos, atbalsts vietējiem solidaritātes projektiem.

Daudzveidīgā programma un mācību metodes tiks pielāgotas, ņemot vērā dalībnieku vajadzības, neatkarīgi no viņu pieredzes ESK vai Erasmus+ programmā. Pēc mācībām dalībniekiem būs zināšanas un prasmes, lai uzsāktu savus ESK projektus.

Kas var pieteikties?

Mācībām tiek meklēti dalībnieki, kuri:

  • strādā dažādās, ar solidaritāti saistītās jomās – jaunatnes, kultūras, vides un sociālā darba jomās;
  • aktīvi darbojas organizācijās, tādās kā NVO, valsts/pašvaldības iestādēs, sociālajos uzņēmumos, kas ir ieinteresēti īstenot ESK projektus;
  • darbojas organizācijās, kuras vēlas vairāk fokusēties uz sociālo atbildību, sabiedrības vajadzībām un vietējo ietekmi.
  • ir vecumā no 18 gadiem.

Plašāka informācija par mācībām un pieteikšanās:

https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/european-solidarity-corps-for-newcomers.8381/

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.

Papildus informācijai:
Ieva Upesleja
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.: +371 67358062
ieva.upesleja@jaunatne.gov.lv