Līdz 5. jūnijam piesakies semināram “Projekts kā stāsts”!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina projektu īstenotājus piedalīties bezmaksas seminārā “Projekts kā stāsts”, kurš norisināsies šī gada 12. jūnijā plkst. 9:30 – 16:30 zināšanu telpā “Zikurāts” (Bruņinieku ielā 36, Rīgā).

Kur slēpjas mana projekta stāsts? Kā pievērst plašākas sabiedrības uzmanību projekta rezultātiem un piesaistīt mediju uzmanību? Kā veiksmīgi izmantot sociālo tīklu spēku, stāstot par projektu? Uz šiem un citiem ar projekta rezultātu izplatīšanu saistītiem jautājumiem meklēsim atbildes pieredzējušu komunikācijas jomas ekspertu vadībā:

Diāna Ņikitina – zīmolveide, koprades vides “DarbaVieta”, kopienas “Mana Rīga” un virtuālās kopstrādes telpas mammām “Mammu e-coworking” izveidotāja;

Sintija Lase – neformālās izglītības mācību vadītāja ar praktisku iepriekšēju pieredzi žurnālistikā, sabiedriskajās attiecībās un dažādu projektu īstenošanā;

Kristīne Kravale – ziņu portāla “Apollo.lv” galvenā redaktore;

Andra Pērkone – ziņu portāla “Apollo.lv” galvenās redaktores vietniece.

Semināra mērķis ir veicināt jaunatnes jomas projektu iesniedzēju un īstenotāju izpratni par stratēģiskas komunikācijas plānošanas nozīmi, izplatot projekta laikā radītos rezultātus un veicinot projekta redzamību. Iepazīsties ar pasākuma programmu.

Seminārā aicināti piedalīties:
1. jaunatnes jomas pārstāvji, kas šobrīd īsteno kādu no JSPA administrētajiem jaunatnes jomas projektiem: jaunieši (13 – 30 gadi), nevalstiskās organizācijas, pašvaldības, valsts/pašvaldību iestādes u.tml.
2. potenciālie projektu īstenotāji, kas tuvākajā laikā plāno iesniegt un īstenot kādu no JSPA administrētajiem jaunatnes jomas projektiem.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespēja apmeklēt tematiskās sesijas atbilstoši savām interesēm. Paredzēta arī kopīga pusdienu pauze. Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tādēļ nenokavē pieteikšanos pasākumam, līdz š.g. 5. jūnijam aizpildot tiešsaistes anketu: https://ej.uz/projektskastasts

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā droši sazinies ar JSPA pārstāvi:
Madara Ērgle
Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatore
Tālruņa numurs: (+371) 67358064
E-pasta adrese: madara.ergle@jaunatne.gov.lv