Līdz 22. janvārim piesakies apmācībām “Projektu darbnīca”

Vēlies iegūt vairāk informācijas par ES finansētās programmas „Erasmus+” jaunatnes jomas projektiem? Tev ir projekta ideja, bet nepieciešams atbalsts starptautiska projekta sagatavošanā? Vēlies iegūt vai uzlabot projekta rakstīšanas prasmes? Ja atbildēji ar “jā” uz kaut vienu no šiem jautājumiem, piesakies apmācībām!

Apmācības par jaunatnes jomas projektu sagatavošanu programmā “Erasmus+” “Projektu darbnīca (KA1)” notiks no 2015. gada 7. līdz 8. februārim, viesu namā “Debesu bļoda”, Ogres novadā. 

Apmācību mērķis: veicināt dalībnieku izpratni par programmas „Erasmus+” atbalstu starptautiskajām aktivitātēm jaunatnes jomā - jauniešu apmaiņas projektiem un jaunatnes darbinieku mobilitātes projektiem. 

Piedaloties neformālās izglītības apmācībās, tev būs iespēja:

•iegūt informāciju par programmu “Erasmus+”;

•attīstīt savas idejas nākotnes projektam “Erasmus+” programmā;

•uzlabot vai iegūt projekta rakstīšanas prasmes;

•iepazīt citu organizāciju pārstāvjus, gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas.

Dalībnieku profils: Organizāciju pārstāvji, jaunieši un jaunatnes darbinieki, kuriem ir ideja un to varētu īstenot kā starptautisku jaunatnes jomas projektu „Erasmus+” programmā. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota organizāciju pārstāvjiem, kuri pieteikumā būs skaidri izklāstījuši savu projekta ideju un plāno iesniegt projektus 2015. gadā. Iepriekšēja projektu pieredze nav obligāta. Ņemot vērā, ka dalībnieku skaits apmācībās ir ierobežots, no vienas organizācijas aicināts piedalīties viens pārstāvis.

Apmācību vieta un laiks: 2015. gada 7. - 8. februāris, viesu nams „Debesu bļoda”, Ogres novadā (http://www.viss.lv/?p=150704)

Apmācības notiks pilnas 2 dienas, tāpēc svarīgi, lai tu varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar programmas „Erasmus+” atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Tev pašam/-ai jāsedz tikai ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu.

Piesakies, aizpildot anketu elektroniski: http://goo.gl/forms/SduWLQpO0n, līdz 2015. gada 22.janvāra plkst.10:00! 

Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2015. gada 29. janvārim. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani: Ilze Skuja, tālr.nr. 29115545/ ilze.skuja@palidzesim.lv