Kocēnu novada dome arī šovasar rīkos aktīvā dzīvesveida nometni jauniešiem

Kocēnu novada dome noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam finansējuma piešķiršanu projekta "Esi kustībā!" ieviešanai. 

Projekta mērķis ir veicināt Kocēnu novada jauniešu aktivitāti, interesi par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī lietderīgu brīvā laika pavadīšanu. Lai šo mērķi sasniegtu, no 20. līdz 24. jūlijam Kocēnu novada Vaidavā – multifunkcionālajā jauniešu aktivitāšu centrā – norisināsies piecu dienu nometne Kocēnu novada jauniešiem – zēniem vecumā no 13 līdz 17 gadiem.

Nometnes ietvaros jauniešiem, izmantojot neformālās mācīšanās metodes, būs iespēja uzzināt noderīgu informāciju par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu – ar jauniešiem tiksies dažādi speciālisti – sporta treneri, uztura speciālists, psihologs un fizioterapeits, tādējādi mudinot ikdienā nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, izvērtējot savas iespējas un vēlmes. Nometnes laikā tiks organizēti treniņi, diskusijas, saliedējošas un neformālas aktivitātes, tikšanās ar "Kocēnu sporta kluba" sportistiem, kas dalīsies savā pieredzē par ceļu uz panākumiem sportā un aktīva dzīvesveida pozitīvo ietekmi citās dzīves jomās – mācībās, karjerā un personīgajā izaugsmē.

Pieteikšanās dalībai nometnē tiks izsludināta jūnija sākumā Kocēnu novada domes interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv un pašvaldības sociālajos tīklos – Twitter, Facebook un Draugiem.lv.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Elīna Upīte
Jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciāliste
Kocēnu novada dome
Tālr.: 642 07683
E-pasts: elina.upite[at]kocenunovads.lv 
www.kocenunovads.lv