Jauniešiem iespēja piedalīties "Līderības skolā"

Esi jauns un aktīvs? Vēlies pilnveidot savu personību un satikt domubiedrus? Piedalies "Līderības skolā" no 18. līdz 20. augustam. Apmācības tiek veidots, lai uzlabotu jauniešu līderības prasmes un veicinātu jauniešu iesaisti sabiedriskajās aktivitātēs.

Trīs dienu laikā dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par to, kā plānot savu laiku, kā iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesā un vēl daudz ko citu. "Līderības skolā" aicināti pieteikties Jūrmalas jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē līdz 7. augustam: http://ej.uz/lideribasskola

"Līderības skola" norisināsies viesu namā "Kalnu žagari”, dalība tajā ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta naktsmītne, ēdināšana un transports uz un no norises vietas. 

Seminārs tiek organizēts Jūrmalas pilsētas domes projekta "Ar mērķi nākotnē” ietvaros. "Līderības skolu" īsteno Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs.

"Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.”

E-pasts jautājumiem: jurmalasjauniesi[at]gmail.com