Jaunieši aicināti pieteikties mācībām "Europeers" Lielbritānijā (Europeers Training Course)

Mācībās, kas norisināsies no 2019. gada 7. līdz 11. februārim Lielbritānijā, aicināti pieteikties jaunieši, kuri ir piedalījušies "Erasmus+" projektos. Tajās jaunieši trenēsies dalīties ar savu pieredzi, attīstīs savas galvenās prasmes un iedvesmos citus jauniešus piedalīties starptautiskās Eiropas mobilitātes programmās. Pieteikšanās līdz 8. janvārim!

"EuroPeers" ir jauni cilvēki, kuri ir ceļojuši uz citām valstīm, lai mācītos, gūtu darba pieredzi, lai piedalītos izglītības vai jaunatnes jomas projektos.

"EuroPeers":

 • informē, motivē un atbalsta citus jauniešus iesaistīties dzīvi mainošās aktivitātēs;
 • popularizē programmas "Erasmus+" un "Eiropas Solidaritātes korpuss";
 • ir jauniešu vadīts Eiropas tīkls, kurā reizi gadā norisinās tikšanās – mācības tīkla dalībniekiem nacionālā un starptautiskā līmenī.

Piedalies mācībās Liverpūlē, Lielbritānijā un pavadi piecas dienas ar jauniešiem no visas Eiropas, kas ir motivēti, starptautiski domājoši un vēlas dalīties ar savu Eiropas Brīvprātīgā darba, jauniešu apmaiņas vai kādas citas programmas "Erasmus+" izmantotās iespējas pieredzi.

Dalies ar savu Eiropas stāstu, attīsti līderības prasmes, iepazīsti nesen atklāto programmu "Eiropas Solidaritātes korpuss" un labi pavadi laiku ar līdzīgi domājošiem jauniešiem.

Tev būs tūlītēja iespēja pielietot apgūto dzīvē – nacionālajā tīklā – tu attīstīsi virkni jaunu prasmju, kas lieliski papildinās tavu CV!

Šajās mācībās tiks apskatītas šādas tēmas:

 • prezentācija un publiskā runa;
 • kopienas kartēšana;
 • pasākumu organizēšana un vadīšana;
 • projektu vadība un sabiedriskās attiecības;
 • starptautiskā tīklošanās un partnerību veidošana;
 • pieredzes apmaiņa.

Mācībām aicināti pieteikties dalībnieki vecumā no 18 līdz 30 gadiem.

Ņem vērā, ka mācībās nevar piedalīties jaunieši, kas šobrīd piedalās programmas Brīvprātīgā darba projektos vai citās programmu aktivitātēs, lai netiku dubultā izmantots programmas finansējums.

Kā pieteikties?
Pieteikties mācībām iespējams līdz 2019. gada 8. janvārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/europeers-training-course.7727/

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem, ar labām angļu valodas zināšanām.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 euro apmērā. Ar mācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā, pēc līdzfinansējuma segšanas aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc mācībām dalībnieks apņemas:

 • kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
 • nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
 • sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildu informācija:
Sanda Roze
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
Tālr.: +371 67356289
sanda.roze[at]jaunatne.gov.lv