Jaunatnes pilsoņu asambleja 2017 ""Free Together" Creating, engaging, enterprising for a better living together"

Piesakies, ja brīvi runā franču valodā! Konference jaunajiem projektu vadītājiem, izmaiņu veicējiem savā zemē, kuriem ir radoši vai sociālās uzņēmējdarbības projekti labākai dzīvei kopā. Tā norisināsies no 2017. gada 26. līdz 31. maijam Tornai, Beļģijā. Pieteikšanās līdz 2017. gada 29. martam.

Piedalies diskusijās par savu pieredzi, tīklojies un veido starptautisku sadarbību.

Pagājušajā gadā bija divi pasākumi, kas bija saistīti ar Starptautisko Frankofonijas organizāciju: "Forum de la langue française" (Franču valodas forums) 2015. gada jūlijā, kas bija paredzēts jaunajiem projektu vadītājiem vecumā no 18 līdz 35 gadiem, kā arī tika atklāta kampaņa "Free Together" ( www.libresensemble.com ).
Beļģijas nacionālā aģentūra, vienojoties ar Valonijas reģiona ministriju un Starptautisko Frankofonijas organizāciju, izsludina Jauno pilsoņu asambleju ""Free Together" Creating, engaging, enterprising for a better living together".

Konference norisināsies no 2017. gada 26. līdz 31. maijam Tornai, Beļģijā, pulcējot vairāk nekā 50 projektu vadītājus un komandas.

Puse no dalībniekiem būs no 2015. gada foruma dalībniekiem un otra puse no Programmas valstīm, kuras pieder franču valodā runājošo kopienai (Frankofonija), kā arī no citām valstīm. Jaunie projektu vadītāji pārstāvēs 5 kontinentus...

Konferences mērķi:
• pulcēt projektu vadītājus vecumā no 18 līdz 35 gadiem, kas rada izmaiņas vietējā kopienā, īstenojot radošos vai sociālās uzņēmējdarbības projektus;
• prezentēt, pārspriest un apmainīties ar labo praksi radīšanas un sociālās uzņēmējdarbības jomā, uzlabojot dzīvi kopā, kā arī cīnoties ar diskrimināciju;
• sniegt projektu vadītājiem konsultācijas, lai tie var uzlabot savu praksi un rezultātus;
• nodrošināt tīklošanās iespējas, lai tiktu veidoti inovatīvi starptautiski projekti labākai dzīvei kopā.

Dalībnieku profils:
• Frankofonijas dalībvalsts rezidents vai citas valsts iedzīvotājs, kurš runā franču valodā;
* dalībniekam jāspēj strādāt franču valodā
• vecumā no 18 līdz 35 gadiem;
• dalībnieks ir īstenojis vai piedalījies konferencei atbilstošā projektā;
• projekts ir sniedzis reālu ieguldījumu vietējā kopienā;
• projekts ir izteikti ilgtspējīgs;
• patiesa vēlme tīkloties un veidot starptautisku sadarbību.

Pieteikšanās konferencei un konferences darba valoda ir franču valoda!

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2017. gada 29. martam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/young-citizens-assembly-2017-free-together-creating-engaging-enterprising-for-a-better-living-together.6161/

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar apmācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā. Pēc tam, kad dalībnieks samaksājis līdzfinansējumu, aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:

  • kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
  • nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
  • sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!
 

Papildu informācija:
Vladislava Šķēle, Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vadītāja,
E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv

 

Pieteikšanās līdz: 
Trešdiena, Marts 29, 2017 - 17:00