Izsludināta pieteikšanās dalībai aktīvā dzīvesveida nometnē “Esi kustībā!”

No 8. līdz 20. jūnijam norisinās pieteikšanās dalībai aktīvā dzīvesveida nometnē “Esi kustība!”, kas norisināsies no 20. līdz 24. jūlijam Kocēnu novada Vaidavā. Nometnē aicināti piedalīties Kocēnu novadā dzīvojoši puiši vecumā no 13 līdz 17 gadiem.

Kā iepriekš vēstīts, saņemot Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam finansējumu projekta “Esi kustībā!” īstenošanai Kocēnu novada dome jau otro gadu Vaidavas multifunkcionālajā jauniešu aktivitāšu centrā organizēs aktīvā dzīvesveida nometni Kocēnu novada jauniešiem ar mērķi veicināt jauniešu iesaisti aktīvās un lietderīgās brīvā laika pavadīšanas nodarbēs, kā arī mudināt jauniešus pievērsties veselīgam dzīvesveidam.

Nometnes programmā iekļautas daudzveidīgas sportiskās aktivitātes, izglītojošas un praktiskas nodarbības fizioterapeita, uztura speciālista, psihologa un citu speciālistu vadībā, iespēja iepazīt un izmēģināt dažādus sporta veidus, kā arī neformālās aktivitātes nometnes dalībnieku iepazīšanai un saliedēšanai un vairākas citas aizraujošas nodarbības brīvā dabā.

Dalība nometnē – bezmaksas.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. 

Pieteikuma anketa publicēta Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv