Izmanto iespējas sazināties ar JSPA un citām valsts pārvaldes iestādēm attālināti!

Šobrīd, kad valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija un tiek piemēroti pasākumi saistībā ar korona vīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanu, daudzi pakalpojumi ir pieejami tikai digitāli. Lai turpinātu saziņu ar valsts pārvaldes iestādēm un saņemtu nepieciešamos pakalpojumus arī attālināti, informējam par dažām tiešsaistes iespējām:

  • Vietnē mana.latvija.lv - apkopota informācija par pakalpojumiem un e-pakalpojumiem 45 dzīves situāciju atrisināšanai, informācija par to, kas ir e-adrese, kā arī citi noderīgi informatīvi materiāli.
     
  • Portālā latvija.lv - pieejami vairāk kā 700 valsts un pašvaldību iestāžu e-pakalpojumi, kuru izmantošana sniedz iespēju vēlamo pakalpojumu saņemt vai pieteikt attālināti, nedodoties uz iestādi klātienē.
     
  • Personas apliecība (eID karte) un e-paraksts – ļauj saņemt e-pakalpojumus, kuru izpildei nepieciešama autentifikācija un parakstīt dokumentus ar drošu elektronisko parakstu. Uzzini vairāk tīmekļa vietnē www.eparaksts.lv.
     
  • Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese - nodrošina oficiālo ziņojumu no valsts iestādēm saņemšanu un glabāšanu. Tā ir iespēja no jebkuras vietas pasaulē visu saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm veikt elektroniski un vienuviet – savā e-adresē. Konts pieejams vietnē latvija.lv.

Aicinām pēc iespējas sazināties ar valsti un saņemt pakalpojumus attālināti!

Atgādinām, ka Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras rīkotie klātienes pasākumi ir atcelti, bet, turpinot atbalstu jaunatnes darbiniekiem un jauniešiem, ir izveidoti tiešsaistes vebināri par projektu pieteikumu sagatavošanu programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2. projektu konkursam. Tāpat JSPA aicina projekta dalībniekus izmantot iespēju saņemt attālinātas konsultācijas, zvanot un rakstot projektu koordinatoriem.