Izglītības iestāžu darbiniekus aicina pieteikties tālākizglītības kursam par interneta iespējām mācību procesā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai izglītības iestāžu darbinieku profesionālās pilnveides tālākizglītības programmas kursam „Interneta iespējas mūsdienīgam mācību procesam”. Nodarbības no 2014.gada 20. līdz 22.augustam notiks Rīgā, Biznesa augstskolas „Turība” telpās. Pieteikšanās termiņš – šī gada 30.jūnijs, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. 

Kurss tiek īstenotas pedagogu profesionālās pilnveides tālākizglītības programmas „Interneta iespējas mūsdienīgam mācību procesam” ietvaros, kuras mērķis ir iepazīstināt izglītības darbiniekus ar jaunajiem interneta rīkiem un to pielietojumu mācību procesā, kā arī veicināt inovācijas mācību procesā, izmantojot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas. Praktiskās nodarbībās izglītības darbinieki apgūs dažādas tēmas, piemēram, sociālo mediju radītās iespējas mūsdienīgam mācību procesam, skolēna virtuālā identitāte – ieguvumi un draudi, mācību priekšmetu tīmekļa resursi, to pielietojums utt. Kursu vadīs Frīdis Sarcevičš un Gatis Šeršņevs. 

Detalizēta programma

Dalībnieki: izglītības iestāžu darbinieki ar interesi par eTwinning 
Tēma: interneta iespējas mūsdienīgam mācību procesam
Laiks: 2014.gada 20.-22.augusts 
Vieta: Rīga, Biznesa augstskola „Turība”, Graudu iela 68
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 26 
Naktsmītnes: nepieciešamības gadījumā, eTwinning var nodrošināt bezmaksas nakšņošanu Biznesa augstskolas „Turība” jauniešu viesnīcā (par to iepriekš norādot pieteikuma anketā).

Prasības pretendentiem:

  • Izglītības iestādes darbinieks (pedagogs)
  • reģistrējies www.etwinning.net 
  • reģistrējies google un twitter vietnēs
  • interese par interneta iespēju izmantošanu mācību darbā, vēlme iegūtās zināšanas izmantot eTwinning projekta veidošanā
  • priekšroka tiks dota pedagogiem, kas iesaistījušies eTwinning projektos

eTwinning sedz semināra dalības maksu, ēdināšanas izdevumus un nakšņošanu Biznesa augstskolas „Turība” jauniešu viesnīcā (ja nepieciešams). Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 30.jūnija plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning kurss Turībā”) vai zvanot uz 67358067. Apstiprinājumu dalībai kursā pretendenti saņems personīgā e-pasta ziņā 10 darba dienu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām. Kursa dalībnieki saņems rakstisku apliecību par dalību.