Informatīvs seminārs organizācijām par "Eiropas Solidaritātes korpusa" darba vietām jauniešiem (arī tiešsaistē)

Uzņēmēji, nevalstiskā sektora un pašvaldību pārstāvji 11. septembrī tiek aicināti uz informatīvu semināru par darba vietu izveidi jauniešiem ar Eiropas Savienības programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" atbalstu.

Realizējot projektu, jebkura publiska vai privāta organizācija var algot jaunieti vecumā no 18 līdz 30 gadiem, veicinot solidaritāti kā vērtību un sniedzot iespēju jauniešiem uzlabot kompetences un gūt darba pieredzi. Iesaistoties programmā, organizācija var ne tikai risināt sabiedrībai aktuālus izaicinājumus un  sniegt ieguldījumu vietējā kopienā, bet arī celt organizācijas kapacitāti un saņemt finansiālu atbalstu darbinieka apmācībai, aktivitātēm un projekta vadīšanai.

Seminārs 11. septembrī notiek Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā) no plkst. 14:00 līdz plkst. 16:00. Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies, tāpēc klatienē aicināti visi tie, kuri iepriekš aizpildījuši pieteikumu.

Tikšanās laikā organizācijām būs arī iespēja uzzināt par tādām programmas  "Eiropas Solidaritātes korpuss" piedāvātajām iespējām, kā Brīvprātīgā darba projekti Latvijā vai ārvalstīs, apmaksāta prakse ES dalībvalstīs, kā arī jauniešu Solidaritātes projektiem.

Programma "Eiropas Solidaritātes korpuss" piedāvā jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem iegūt starptautisku un nacionālu pieredzi brīvprātīgajā darbā, atrast savu pirmo prakses vai darba vietu, kā arī īstenot solidaritātes projektus, ieguldot savu enerģiju un idejas sabiedrībā aktuālu izaicinājumu risināšanā. Latvijā programmu administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Pirmais projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 16. oktobris. Plašāk par programmu: http://jaunatne.gov.lv/lv/eiropas-solidaritates-korpuss/eiropas-solidaritates-korpuss

Papildu informācijai:

Arita Zvejniece
Projektu koordinatore
Tālr.:  67251180
E-pasts: arita.zvejniece[at]jaunatne.gov.lv

Juta Reķele
Projektu koordinatore
Tālr.:  67358062
E-pasts: juta.rekele[at]jaunatne.gov.lv