Ikgadējais bijušo EBD brīvprātīgo tikšanās pasākums

Vai esi piedalījies/usies Eiropas Savienības programmas "Jaunatne darbībā" apakšprogrammā "Eiropas Brīvprātīgais darbs (EBD)" un īsāku vai garāku laiku bijis/usi EBD brīvprātīgais/ā kādā citā valstī? Latvijas Nacionālā aģentūra (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra) organizē ikgadējo bijušo brīvprātīgo tikšanās pasākumu jeb ex-brīvprātīgo tikšanos, kurā satiksies visi, kuri no Latvijas devušies EBD. Tikšanās notiks 2 pilnas dienas, no 07.09.2013. līdz 08.09.2013., Rīgā. Ņem vērā, ka apmācībās Tev jāpiedalās visu apmācību laiku - no 07.septembra rīta līdz 08.septembra vakaram. Pieteikšanās: līdz 05. septembra plkst. 16.00. Palikušas vēl dažas brīvas vietas. Pasteidzies!

Esi aicināts/a ex-brīvprātīgo tikšanās pasākumā piedalīties neatkarīgi no gada, kad projektā piedalījies (kaut vai tas bija pirms gada) vai projektā pavadītā laika (varbūt tās bija dažas nedēļas, varbūt gads, varbūt projektu pārtrauci ātrāk -a rī tad Tev šī tikšanās būs noderīga!).

(!)Taču, ja šādā Latvijas Nacionālās aģentūras organizētā ex-brīvprātīgo pasākumā jau iepriekš esi piedalījies/usies, tad otrreiz šādu pasākumu apmeklēt vairs nevari.

Pieteikšanās apmācībām līdz 05.09.2013. plkst.16:00, aizpildot anketu http://goo.gl/D2ZsdF.
Dalībnieku skaits ierobežots, tādēļ prioritāte tiks dota tiem, kas pirmie pieteicās.

Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, bet ceļa izdevumi līdz apmācību norises vietai jāsedz dalībniekiem pašiem.

Kontaktinformācija:
Elīna Zāgeusa
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Eiropas Savienības programmu daļas projektu koordinatore (Eiropas Brīvprātīgais darbs)
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.: +371 67358061
Fakss: +371 67358060
elina.zageusa@jaunatne.gov.lv
www.jaunatne.gov.lv