Iepazīstinās ar izstrādāto ielu jaunatnes darba modeli

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – Departaments) aicina jaunatnes jomas profesionāļus – jaunatnes organizāciju pārstāvjus un pašvaldību jaunatnes lietu speciālistus – uz projekta “Praktisks ielu jaunatnes darbs Rīgas pilsētas apkaimēs”  (turpmāk – Projekts) rezultātu prezentācijas pasākumu. Pasākums notiks šā gada 11.septembrī no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00 Rīgas Kongresu nama 214.telpā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5).

Projekta ietvaros Departaments sadarbībā ar nodibinājumiem “Pievienotā vērtība” un “Sociālo pakalpojumu aģentūra” veica iepriekš izstrādātā mobilā jaunatnes darba Rīgas pašvaldībā modeļa aprobāciju un no 2019. februāra līdz maijam īstenoja ielu jaunatnes darbu divās pilsētas apkaimēs – Centrā (“Origo” apkārtnē) un Bolderājā.

Prezentācijas pasākuma laikā plānots iepazīstināt klātesošos ar iesaistīto organizāciju praktisko pieredzi, īstenojot ielu jaunatnes darbu Rīgā, un izstrādātajām metodoloģiskajām vadlīnijām, kas kalpos par atbalsta instrumentu tiem jaunatnes darbiniekiem, kas turpmāk strādās ar ielu jaunatnes darba metodēm Rīgā.   

Par savu dalību pasākumā lūdzam elektroniski iepriekš informēt Departamenta Jaunatnes nodaļas speciālisti Lauru Kiseļovu (e-pasts: laura.kiselova@riga.lv; tālr. 67181500).
 

Pasākuma darba programma 

Plašāka informācija:
Dmitrijs Zverevs
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta
Jaunatnes nodaļas vadītājs
Tālr. 67181499
E-pasts: dmitrijs.zverevs@riga.lv

 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.